Filtrer produkter

Pris

Dahua, Delta, Extralink, HIKVISION, KONTAKT Simon, LANBERG, MACLEAN, NTT AT, OPTON, Spacetronik, TriBrer, ULTIMODE, UNITEK

Multimodusmodul PFT3900 DAHUA

Midlertidig utilgjengelig

Multimodusmodul PFT3900 DAHUA

  • Multimode optisk fiber

16,67 kr

Ingen produkt

Legg til i overvåkede

Enkeltmodus GSFP-1310T-20-SMF DAHUA modul

på lager Forsendelse 24/48 timer

Enkeltmodus GSFP-1310T-20-SMF DAHUA modul

1 540 kr

Legg til i overvåkede

Multimodus GSFP-850-MMF DAHUA-modul

Midlertidig utilgjengelig

Multimodus GSFP-850-MMF DAHUA-modul

1 043,33 kr

Ingen produkt

Legg til i overvåkede

Enkeltmodus GSFP-1310R-20-SMF DAHUA modul

på lager Forsendelse 24/48 timer

Enkeltmodus GSFP-1310R-20-SMF DAHUA modul

  • Teknologi for bølgelengdemultipleksing (WDM)
  • WDM-teknologi for optisk bølgelengdemultiplikasjon (Tx 1550 nm / Rx 1310 nm)
  • Immunitet mot lave og høye temperaturer

1 540 kr

Legg til i overvåkede

Side:

av 1

Merkeområde

Våre anbefalinger